Berisha nxjerr emrat: Shefi i policisë së Peqinit i dënuar për prostitucion, ndërsa drejtori…

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook ka publikuar denoncimet e një qytetari dixhital, sipas të cilit janë kthyer në detyrë, Arjan Hasani si Drejtor në Burgun e Peqinit dhe Besnik Kaptelli si Shef Policie.

Ndërsa për Kaptellin thuhet që ka qënë i dënuar për prostitucion, shtohet edhe fakti që bashkë me Arjan Hasanin ai u shkarkua për shpërdorim detyre.

STATUSI I PLOTË
Ne narko-shtetin e Norieges trafikanti behet drejtor burgu!
Lexoni mesazhin e qytetareve dixhital! sb
“doktor nje informacion tjeter. ne burgun e peqinit shefi i policis besnik kaptelli i denuar ne itali me 5 vjet burg per prostitucion nga gjykata e torinos te cilat i beri ne pistoja, demaskoj keta legena te rilindies,”
“Pershendetje.Pyete pak ate ministren e drejtesise e cila ka kthyer ne pune Arjan Hasanin Drejtor ne Burgun e Peqinit dhe Besnik Kaptellin Shef Policie te dy te shkarkuar per shperdorim detyre nga Ministri Manjani Kur ishin ne Fier dhe te dy kan rifilluar ne Peqin.Dhe Sa e kane taksen qe shkon ua mer Ledio djali i Gramoz Rucit i Cili pervec takses furnizon makinen me karburant.Anonim te Lutem doktor”

Shkruar Nga
More from Revista User

Veliaj: Me buxhetin e ri, më shumë investime. Fokusi te kopshtet dhe çerdhet në periferi

Në Ditën Botërore të Fëmijëve, kopshti nr. 60 në kryeqytet hapi dyert...
Read More