Berisha publikon videon: Edi Rama e urren Kukësin

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një video nga masat e sigurisë te Gjykata e Tiranës.

Sipas tij, kjo tregon se kryeministri Edi Rama e urren Kukësin.

“Mijëra police bllokojne rruget per tek Gjykata e Tiranes ku do jepen masat e sigurse per protestuesit fitimtare!

Urrejtja e Edvinit per Kukesin eshte e njejte me ate te Kristaq Rames, xhelatit qe firmosi varjen e poetit Havzi Nela!” shkruan Berisha.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Patriarku Kirill i Rusisë dhe Zgjimi i traditës Ortodokse në Shqipëri

Nga Pirro Prifti Vizita e Patriarkut të Rusisë Kirill (ose Ciril, sipas...
Read More