Berisha: “Rama po lobon me segmente të opozitës për të shpëtuar Tahirin”
Pas deklaratave të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, kanë nisur spekulimet nëse mazhoranca ka në plan që të mbrojë ish-ministrin Saimir Tahiri.

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se Rama është dorëzuar përpara Tahirit.

Sipas tij, Rama po lobon me opozitën për të shpëtuar Tahirin.

“Pengmarrje!

Rama dorezohet para Tahirit!

Rama lobon fuqishem prane segmentesh te caktuara te opozites per te votuar kunder arrestimit te Sajmir Tahirit!

Kjo sepse Tahiri ka marre peng Edi Ramen!” shkruan Berisha në FB.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ish-e dashura mbron biseksualitetin e Rita Orës: Nuk bëri asgjë të gabuar!

Aktorja dhe modelja e njohur, Cara Delevigne ka mbrojtur Rita Orën pasi...
Read More