Bertina e Big Brotherit: Eskortë? Jam…

Janë të shumtë të rinjtë shqiptarë që u drejtohen Dubait viteve të fundit për një punë me pagë më të mirë.

E mes këtyre të rinjve është edhe Bertina, ish-banore e Big Brotherit. Ajo ishte këtë të premte në Top Show Magazine, ku u diskutua për këtë çështje, por edhe për lajmet e përhapura, kryesisht nëpër rrjetet sociale që flet për vajza shqiptare që punojnë eskorta në vendet e pasura arabe.

Bertina nuk e mohoi si fenomen, por thotë se ajo vetë punon si inxhiniere atje.

“A ka vajza që punojnë eskorta? A ka femra të tilla edhe në Shqipëri? Ka! Mua 50 për qind e njerëzve që më pyesin më kanë thënë çfarë pune bën? Por, unë u them që Bertina është një inxhiniere dhe nuk do të ndërrojë! Faleminderit shumë”, deklaroi ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zbardhen detaje nga pengmarrja në mes të Tiranës

Zbardhen detaje nga pengmarrja në mes të Tiranës. Personi që u mbajt...
Read More