ShowBiz

Bes Kallaku pjesë e filmit aksion, krah emrave të njohur


               Publikuar në : 18:09 - 03/07/18 |
mapo.al

Aktorin e humort Bes Kallku tashmë do e shohim në një rol që ndoshta nuk e kishit imagjinuar kurrë.


 Me anë të një postimi në Instagramin e tij, Besi ka treguar sekuenca nga filmi ku do të aktrojë.

“’The Brave’, së shpejti në kinema”, – ka shkruar aktori.

Përveç kësaj, bie në sy se një pjesë e skenave të filmit janë xhiruar në Tiranë.

Madje në këtë film nuk merr pjesë vetëm Besi, por edhe aktori tjetër shqiptar, Ervin Bejleri. Përkrah tyre do të luajnë aktorët e njohur amerikanë, Armand Assante dhe Louis Mandylor.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas