Besa Istrefi, bukuroshja nga Mitrovica thyen tabutë..

Është modelja më e guximshme shqiptare.

6-1

Picture 1 of 3

Kjo se, Besa Istrefi, bukuroshja nga Mitrovica ka thyer tabutë e fotomodelizimit në trojet shqiptare, duke guxuar të pozojë nudo.

Së fundmi ajo ka realizuar një set të ri.

E veshur me një bluzë të shqyer, të bardhë dhe duke nxjerrë në pah gjoksin, Besa dukej tejet e zjarrtë.

Përpara kësaj bukurie, fjalët vërtetë janë të tepërta!

Shkruar Nga
More from Revista User

PD: Dënimi për Berishën, sjellje diktatoriale e Ramës

Përmes një deklarate të shpërndarë për mediat, Partia Demokratike akuzon kryeministrin Rama...
Read More