Besa Kokëdhima po përgatit rikthimin e fuqishëm me “Amor”

Ajo shfaqet rrallë në rrjetet sociale dhe ruan gjithmonë një imazh serioz dhe aspak zhurmëmadh, por herë pas here di të “godasë” me hitet e saj.

Edhe pse angazhimet artistike në muzikë apo koncerte të ndryshme nuk kanë munguar, Besa Kokëdhima ka kohë pa nxjerrë një hit të ri.

Këtë herë, këngëtarja e njohur ka vendosur të rikthehet më fuqishëm se kurrë!

Më anë të një videoje në Instagram, Besa na lajmëron për hitin e ri që del në treg së shpejti, “Amor”.

Duket se ai është realizuar në vende të ndryshme bregdetare, ndërsa vjen në version dy gjuhësh, shqip edhe anglisht. Shumë suksese për Besën!

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Luana Vjollca zbulon historinë: Lashë motrën mes çunave për t’i rrahur

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka treguar një histori të jetës...
Read More