Beteja e divave të popit Mariah Carey dhe Nicole Scherzinger

nicole-scherzinger-dhe-mariah-carey

Dy divat e popit Mariah Carey dhe Nicole Scherzinger janë në betejë me njëra-tjetrën.

Producentët e X Factor britanik kanë vendosur që pjesë e jurisë kur emisoni të hapet në vjeshtë do të jetë Mariah e cila do të zëvëndësojë ish-këngëtaren e Pussycat Dolls.

“Mariah dëshiron shumë të jetë pjesë e panelit të jurisë ndërsa Nicole nuk po angazhohet për momentin edhe pse ajo u takua me Simon Cowell këtë javë,”-ka thënë një burim për The Mirror.

Ndërsa producentët e X Factor kanë thënë se asnjë vendim formal nuk është marrë ende mbi panelin e jurisë për X Factor 2017.

Kohët e fundit është përfolur se ish-këngëtarja e Pussycat Dolls do të rikthehet në skenë e muzikës Wicked.

Shkruar Nga
More from Revista User

Video/ Atentati në Vlorë, momenti tragjik kur familjarët mësuan vdekjen e drejtorit të OSSHE

https://www.youtube.com/watch?v=9jUc2YKzWaU Drejtori i OSHEE-së së Vlorës, Roland Saliu ishte një nga dy...
Read More