Beyonce dhe Jay Z për pushime në Miami

Çifti i famshëm nuk janë parë të ekspozojnë fëmijët e tyre në vende publike.

1-1

Picture 1 of 4

Kjo gjë ndryshoi të shtunën kur Beyonce dhe Jay Z u panë me fëmijët e tyre duke shijuar diellin në Miami.

Këngëtarja 36 vjeçare, dukej një nënë krenare teksa po mbante në duar djalin e saj të vogël.

Shkruar Nga
More from Revista User

SHBA nis zbatimin e politikës tregtare “Amerika e para”

Shtetet e Bashkuara miratuan tarifa të reja mbi lavatriçet e importuara dhe...
Read More