Beyonce shtatzënë! Pret fëmijën e katërtKohët e fundit ajo mori pjesë në një tur botëror me bashkëshortin e saj por fansat e saj u treguan të shpejtë dhe vunë re se se ajo mund të ishte duke duke fshehur barkun e saj ndërsa ishte duke performuar në skenë ,e basjkëshortin e saj Jay-Z.

Fansat e saj spekuluan në mediat sociale se Queen B është shtazënë, me anë të fotove dhe të videove të ndryshme, ndërsa burime në Star Magazine zbulojnë se këngëtarja e hitit ‘Crazy in love’ është shumë e lumtur me lajmin e shtazanisë.

Burimi tha se edhe pse lajmi i shtazënisë ishte një surprizë edhe për çiftin ata janë shumë të lumtur që familja e tyre do të shtohet me një antar të ri.

‘Është pak tronditëse që është shtazënë kaq shpejt pas lindjes së binjakëve po ajo është shumë e lumtur’,zbulon një burim I brendshëm.

Ndërsa çifti mund të jetë duke mirpritur një antar të ri në familje ,prindërit krenarë festojnë sot ditëlindjen e parë të Rumit dhe Sir. Ata kanë edhe një vajzë 6 vjeçare , Blue Ivy.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Horoskopi i ditës, 9 korrik

Dashi Ekzistojnë mundësitë që kjo e sotmja të jetë një ditë irrituese...
Read More