Beyoncen vetëm sa po e zbukuron shtatzënia

Këngëtarja me famë botërore siç duket nuk e ka fare problem shtazanin.
Beyonce është në pritje të dy binjakëve e akoma është në formë.

 

Beyonce 1

Picture 1 of 5

35 vjeçarja sërish ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fotografin e publikuar.
Ajo ka postuar në Instagram një fotografi ku duket mahnitëse.

Shkruar Nga
More from Revista User

Krerët evropianë përshëndesin Macron për kryesimin në turin e parë të zgjedhjeve presidenciale franceze

Disa zyrtarë evropianë, përfshirë dhe presidentin e Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker përshëndetën...
Read More