Big Mama ‘braktis’ muzikën e moderimin, bëhet kuzhiniere

Big Mama përveç si këngëtare njihet edhe si femër e cila di të bëjë shumë gjëra të tjera.

Big Mama 1

Picture 1 of 2

Ajo e ka sfiduar vetën në moderim dhe ia ka dalë shumë mirë të bëhet një gazetare të cilën e duan dhe ndjekin publiku.

Por s’mund të dyshojmë se Bigi di edhe të gatuaj. Ajo së fundmi ishte pjesë e një emisioni ku mori rolin e kuzhinieres.

Imazhe nga atje ku shihet me veshje prej kuzhine ka publikuar vetë ajo në Instastory.

Shkruar Nga
More from Revista User

Video që tronditi botën: Si e futi gjenerali helmin në burg?

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një ish-gjeneral kroato-boshnjak vrau veten në sallën e gjyqit...
Read More