Big Mama shkëlqen me të kuqe në DubaiKëngëtarja dhe moderatorja e njohur, Big Mama, këto ditë ndodhet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ndërsa për ta respektuar traditën e vendit, ajo ka vendosur të vishet me rroba që janë tradicionale në EBA.

Me këtë rast, ajo ka pozuar në Pazarin e Vjetër të Dubait para fotografit të njohur, Norik Uka.

20180930095322_NUP_6837-01bigitos_30_9_2018_16_30_54_286
 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Viktimat e trafikut, ambasadori Lu ka një mesazh për qeverinë

  Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu i ka kërkuar sot...
Read More