Bleona ‘çmend’ rrjetin, shfaqet e zhveshur në…

Bleona Qerreti gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e njerëzve.

Ajo është provokuese dhe kjo nuk anashkalohet kollaj.

Kësaj here në postimin e saj të fundit në Instagram, ajo shfaqet e gjitha e zhveshur, me vetëm dy aksesorë të vegjël tek pjesa e gjoksit, ndërsa poshtë me këmbët gjysmë të kryqëzuara mban një peshqir.

Epo gjykojeni vetë sa seksi duket Bleona, edhe pse është 38 vjeç.

  

Shkruar Nga
More from Redaksia

Fëmijët tailandezë të ngecur në shpellë, letër prindërve – Elon Musk dërgon inxhinierët për ndihmë

Djemtë tailandezë të ngecur në një shpellë për dy javë u kanë...
Read More