Bleona ‘çmend’ rrjetin, shfaqet e zhveshur në…

Bleona Qerreti gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e njerëzve.

Ajo është provokuese dhe kjo nuk anashkalohet kollaj.

Kësaj here në postimin e saj të fundit në Instagram, ajo shfaqet e gjitha e zhveshur, me vetëm dy aksesorë të vegjël tek pjesa e gjoksit, ndërsa poshtë me këmbët gjysmë të kryqëzuara mban një peshqir.

Epo gjykojeni vetë sa seksi duket Bleona, edhe pse është 38 vjeç.

  

Shkruar Nga
More from Redaksia

Trump: Po përgatisim marrëveshjen me Korenë e Veriut, do jetë e mirë për botën

  Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është shprehur...
Read More