Bleona në një lidhje me miliarderin Ruffini?! Zbulohet e vërtetat dhe ‘surpriza’ në festën e Vitit të Ri

Kur bëhet fjalë për Bleona Qeretin, ajo kryeson rrjetet sociale dhe portalet. Në një kohë kur u aludua një lidhje e saj me bosin e markës “Moncler”, italianin Remo Ruffini, e vërteta del në shesh.

Ishte pikërisht një foto që postoi këngëtarja në Instagram natën e ndërrimit të viteve, ndërsa në dixhiturë shkruante; “Gëzuar vitin e ri dashuria ime”.

Por siç duket e vërteta është ndryshe. Mësohet se Bleona Qerreti ka qenë e ftuar si mikeshë mes shumë të miqsh të tjerë specialë, në mbrëmjen e organizuar nga bosi me rastin e Vitit të Ri, ku këngëtarja këndoi disa këngë.

Ndaj, të gjithë ata që menduan se Belona gjeti dashurinë, e kanë pasur gabim, pasi miliarderi është i martuar dhe ka fëmijë. Tashmë të gjithë jemi në pritje se çfarë do të kurdis kësaj radhe Bleona.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bashkohen Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt tani kanë një tjetër sfidë. Përpos luftës...
Read More