Bleona në një lidhje me miliarderin Ruffini?! Zbulohet e vërtetat dhe ‘surpriza’ në festën e Vitit të Ri

Kur bëhet fjalë për Bleona Qeretin, ajo kryeson rrjetet sociale dhe portalet. Në një kohë kur u aludua një lidhje e saj me bosin e markës “Moncler”, italianin Remo Ruffini, e vërteta del në shesh.

Ishte pikërisht një foto që postoi këngëtarja në Instagram natën e ndërrimit të viteve, ndërsa në dixhiturë shkruante; “Gëzuar vitin e ri dashuria ime”.

Por siç duket e vërteta është ndryshe. Mësohet se Bleona Qerreti ka qenë e ftuar si mikeshë mes shumë të miqsh të tjerë specialë, në mbrëmjen e organizuar nga bosi me rastin e Vitit të Ri, ku këngëtarja këndoi disa këngë.

Ndaj, të gjithë ata që menduan se Belona gjeti dashurinë, e kanë pasur gabim, pasi miliarderi është i martuar dhe ka fëmijë. Tashmë të gjithë jemi në pritje se çfarë do të kurdis kësaj radhe Bleona.

Shkruar Nga
More from Revista User

Flet vajza e Michael Jackson: Tim atë e vranë!

Vajza e Michael Jackson, ka folur në lidhje me vdekjen e yllit...
Read More