Bleona nis pushimet në Tajlandë, shoqërohet nga ky mashkull

Këngëtarja Bleona Qereti është emër shumë i komentuar në mediet rozë.

7-4

Picture 1 of 4

Kjo për shkak të veprimeve të saj dhe jetë luksoze që bën në Amerikë, për të cilën shumë shpesh është pyetur se kush e financon.

Deklaratat e saj se do të martohet vetëm me një person që është milioner, kanë nxitur shumë herë reagime.

Së fundi, ajo përmes rrjeteve sociale është lajmëruar nga Tajlanda, ku ka “ikur” nga temperaturt e ftohta të Amerikës.

Por, në këto pushime ajo po shoqërohet nga një person, e që është vëllai i saj Bledari, me të cilin ka treguar se po shijojnë ushqimin në resortin ku po qëndrojnë ngase nuk mund të bëjnë plazh shkaku i shiut.

Shkruar Nga
More from Revista User

HRW: Irani të ndalojë ekzekutimin për rastet e drogës

Organizata Human Rights Watch i ka bërë thirrje Iranit të ndalojë vendimet...
Read More