Bleona Qereti dhe Angela Maritni kanë një këshill biznesi

Bleona Qereti përveç me muzikë dhe art duket se është kthyer edhe nga biznesi.

1-3

Picture 1 of 3

Kështu ka vepruar të paktën këtë herë, kur ka publikuar një imazh ku ka dhënë një këshill biznesi shumë të vyer.

“Këshill biznesi për punëdhënësit dhe partnerët e biznesit. Momentin kur mendon se unë varem nga ti, është momenti që ti më humb!! Ashtu si zemra Angela Martini do të kishte thënë” ka shkuar Bleona.

Ajo dhe Angela kanë shoqëri të mirë por siç duket edhe mendime të njëjta kur vije puna të biznesi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohen 45 mjekë, trafikonin organet e emigrantëve për t’i kaluar në Evropë

Ministria e Shëndetësisë në Egjipt ka zbuluar një trafik të jashtëligjshëm të...
Read More