Bleona Qereti: “Më mungon gjysma ime…”bleona-qereti-ibiza-photo-shoot-vincent-peters-2

 

Këngëtarja Bleona Qereti, ka një kohë që jeton në SHBA.

Ajo punon tërë kohën që më në fund ta arrijë suksesin që gjithmonë e ka ëndërruar.

Meqë po jeton atje, ajo edhe ka përqafuar traditën amerikane.

Dje ishte festa Falënderimeve dhe Bleona është shumë falënderuese për familjen që ka.

Ajo e ka postuar një fotografi së bashku me prindërit dhe qenin e saj.

Bleona ka shkruar se arsyeja pse është mirënjohëse janë prindërit Nazmi dhe Oli Qereti dhe qeni i saj që ka Instagram, Johnny. Por Bleonës po i mungon shumë vëllai i saj, Bledar Qereti.

“Më mungon gjysma ime”, ka shkruar ajo kur iu është referuar të vëllait.

auto_screenshot_151480076097

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shtëpia që endërron ish-presidenti Obama

Pasi lanë Shtëpinë e Bardhë, çifti Obama ka lëvizur disa herë me...
Read More