Bleona Qereti vazhdon të sjell imazhe të nxehta

Ajo kishte paralajmëruar se do të sjell imazhe të ndryshme gjatë muajit Dhjetor.

Bleona 1

Picture 1 of 2

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti, e cila po shokon me fotografitë që po publikon në rrjetet sociale.

Në fakt, bëhet fjalë për serinë e pozave restrospektive që ka vendosur t’i risjell çdo ditë dhe deri më tani po e mban fjalën.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Kësaj radhe ajo ka vendosur të risjell një varg fotosh me sutjene të tejdukshme teksa i shihet gjoksi ndërsa ka të veshur edhe të brendshmet.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Këngëtarja ka kohë që s’ka publikuar ndonjë krijimtari muzikore, por paraqitjet në media i ka mjaft të shpeshta.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Ajo vazhdon të jetojë dhe veprojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe herë pas here rikthehet në vendlindje.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Mbetet të shihet edhe në ditët në vijim se çfarë fotografish do të na sjell këngëtarja.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëna e volejbollistit të vrarë para 7 vitesh: Dua drejtësi, djalin ma vranë 3 herë

Reforma në drejtësi me kumbarë ambasadorët Donald Lu e Romana Vlahutin është...
Read More