Bleona Qereti vazhdon të sjell imazhe të nxehta

Ajo kishte paralajmëruar se do të sjell imazhe të ndryshme gjatë muajit Dhjetor.

Bleona 1

Picture 1 of 2

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti, e cila po shokon me fotografitë që po publikon në rrjetet sociale.

Në fakt, bëhet fjalë për serinë e pozave restrospektive që ka vendosur t’i risjell çdo ditë dhe deri më tani po e mban fjalën.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Kësaj radhe ajo ka vendosur të risjell një varg fotosh me sutjene të tejdukshme teksa i shihet gjoksi ndërsa ka të veshur edhe të brendshmet.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Këngëtarja ka kohë që s’ka publikuar ndonjë krijimtari muzikore, por paraqitjet në media i ka mjaft të shpeshta.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Ajo vazhdon të jetojë dhe veprojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe herë pas here rikthehet në vendlindje.

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Mbetet të shihet edhe në ditët në vijim se çfarë fotografish do të na sjell këngëtarja.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkenca sqaron, si të përfundoni një lidhje?

Ndarja me dikë është gjithmonë e vështirë, por një studim i ri...
Read More