Bllokimi i pasaportës, avokati i Tahirit apelon vendimin

Pas bllokimit të Pasportës nga Gjykata e Krimeve të Rënda ish Ministri i Brendshem Saimir Tahiri ka apeluar vendimin e kësaj Gjykate.

Ka qenë avokati i Tahirit Maks Haxhia ai që ka dorëzuar kerkesen në të cilen kërkohet shfuqizimi I vendimit për bllokimin e pasaportës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ngjarje e rëndë në Ndoq, 50 vjeçari vret me çifte gruan dhe plagos rëndë kunatën

Krimi në familje ka tronditur kryeqytetin mbrëmjen e djeshme, teksa një person...
Read More