‘Bomba’ britanike trondit kalimtarët

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë apo turp që të tregojë më shumë se ç’duhet.

Por Chloe Khan u përball me një incident me veshjen, derisa kishte dalë me Human Ken Doll Rodrigo Alves në Londër.

Chloe Khan 1

Picture 1 of 12

Ylli kishte veshur një kostum ngjyrë nude, derisa gjoksin për të cilin dhe njihet e kishte nxjerrë në pah, duke bërë që kalimtarët të kthejnë sytë për ta shikuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Flori e hap zemrën për këngëtaren shqiptare: E njoh qe 17 vite dhe e dua akoma

Është një ngë kantautorët më të mirë shqiptar. [ngg_images source="galleries" container_ids="779" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser"...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.