Bomba vret dy persona në Somali

somali

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dje, pas shpërthimit të një veture bombë në të një hoteli në kryeqytetin e Somalisë, Mogadishu, raporton Reuters.

Poashtu raportohet se gjatë këtij eksplodimi janë plagosur edhe dy persona të tjerë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pas dasmës së Norës dhe Robertit fshihet detaji që s’e ka ditur askush!

Janë një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut, ndërsa gjithmonë i...
Read More