Bomba vret dy persona në Somalisomali

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dje, pas shpërthimit të një veture bombë në të një hoteli në kryeqytetin e Somalisë, Mogadishu, raporton Reuters.

Poashtu raportohet se gjatë këtij eksplodimi janë plagosur edhe dy persona të tjerë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ish-Miss Kosova mbrëmë shkëlqeu pranë burrit dhe djalit

Ish-Miss Kosova, Mirjeta Shala mbrëmë ka festuar me familje. [ngg_images source="galleries" container_ids="932"...
Read More