Bora bllokon vendpushimet në Alpe

Për shkak të borës së madhe që ka rënë, vendpushimet në Alpet zvicerane dhe italiane kanë mbetur të bllokuara, raporton BBC.

Mediat italiane njoftojnë se trashësia e borës që ka rënë në Cervinia arrin në dy metra, ku kanë mbetur të bllokuar rreth 10,000 turistë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora feston ditëlindjen, kjo befasi e priti në mëngjes

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora sot ka një arsye më...
Read More