Brad Pitt në premierën e filmit “The lost city”

PARIS - NOVEMBER 29: Brad Pitt attends the 'Megamind' Paris premiere at Cinema UGC Normandie on November 29, 2010 in Paris, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

Brad Pitt është rikthyer në tapetin e kuq, disa muaj pas ndarjes nga Angelina Jolie.

Ai është parë bashkë me aktorët, Robert Pattinson, Sienna Miller në Los Angeles në premierën e filmit të ri të tyre “The lost city”.

Ky film bazohet në librin e autorit David Grann, që tregon historinë e vërtetë të Percival Faucett, i cili u zhduk ndërsa ishte në kërkim të një qyteti misterioz në Amazonë, në vitet 1920.

Ylli 53 vjeçar është parë i veshur me pantollona të zeza të gjera dhe me një kapelë në kokë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Macron do të ishte presidenti më i ri i Francës, pas Napoelon Bonapartës

Nëse fiton në zgjedhjet presidenciale në Francë, kandidati i pavarur centrist, 39...
Read More