Brad Pitt: Nuk kam tendenca vetëvrasëse

PARIS - NOVEMBER 29: Brad Pitt attends the 'Megamind' Paris premiere at Cinema UGC Normandie on November 29, 2010 in Paris, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

Brad Pitt thuhej të ketë qenë duke kaluar në kohëra shumë të vështira pas ndarjes nga Angelina Jolie, por ai bën të ditur se është mirë.

Në një intervistë të fundit, ai foli edhe për shëndetin e tij mendor, duke thënë se nuk ka tendenca vetëvrasëse apo diçka të tillë.

“Nuk kam tendenca ta vras veten”, tha aktori hollivudian.

Ai gjatë kësaj interviste foli edhe për rëndësinë që kanë fëmijët e tij në jetën e vet.

“Fëmijët janë gjithçka”, tha Pitt.

“Fëmijët janë jeta juaj. Ata e marrin tërë përqendrimin tuaj, dhe këtë gjë edhe duhet ta bëjnë”, përfundoi ai.

Shkruar Nga
More from Revista User

Michelle Obama: Të isha Zonja juaj e Parë ka qenë nderi më i madh i jetës sime

Michellle Obama e pati të vështirë të përmbante emocionet në fjalimin e...
Read More