Brad Pitt nuk njihet pas ndarjes nga Angelina


Aktori i famshëm Brad Pitt shokoi me pamjen e tij sot në Los Angjelos.

53-vjeçari ka muaj që ka qëndruar larg syve të publikut duke e izoluar veten në një studio arti pas ndarjes nga bashkëshortja, Angelina Jolie.

Babai i 6 fëmijëve u duk vetëm si hije e imazhit të dikurshëm si “njeriu më seksi në botë”.

Duket se ndarja nga Angelina dhe beteja e shëmtuar ligjore mes tyre e ka dëmtuar keq aktorin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Londër: Policia i ka liruar 6 prej 10 vetëve që mbaheshin lidhur me sulmin terrorist

Policia britanike thotë se i ka liruar 6 prej 10 personave, që...
Read More