Brad Pitt nuk njihet pas ndarjes nga AngelinaAktori i famshëm Brad Pitt shokoi me pamjen e tij sot në Los Angjelos.

53-vjeçari ka muaj që ka qëndruar larg syve të publikut duke e izoluar veten në një studio arti pas ndarjes nga bashkëshortja, Angelina Jolie.

Babai i 6 fëmijëve u duk vetëm si hije e imazhit të dikurshëm si “njeriu më seksi në botë”.

Duket se ndarja nga Angelina dhe beteja e shëmtuar ligjore mes tyre e ka dëmtuar keq aktorin.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Homazhet për Adelën, motra dhe vëllai s’i thanë dot lamtumirë

Moderatorja dhe gazetarja Adelajda Xhamani u percoll dje ne banesen e fundit,...
Read More