Brad Pitt po flirton me Kate Bosworth?!Ylli i njohur, Brad Pitt, raportohet se po përdor emrin e tij të krishterë për të flirtuar me gratë!

Kjo pasi, ai ishte dëgjuar duke e prezantuar veten si ”William” para një bjondeje të bukur.

54 vjeçari ishte aprë ndërsa po merrte një pije në Los Angeles, pas së cilës ai filloi dhe të bisedonte me një bjonde.

Mësohet se ajo me të cilën Brad Pitt po bisedonte ishte e ngjashme me Kate Bosëorth, tranmseton Klan Kosova.

Brad Pitt që nga shpallja e divorcit me bashkëshorten e tij Angelina Jolie, në shtator të 2016, nuk është përfshirë publikisht në ndonjë romancë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Në prag të Luftës së Tretë, zbulohet skuadra e droneve vrasëse të Trump, mund të zhduk gjithçka!

Amerika ka vendosur përfundimisht një flotë me dron mes tyre dhe Koresë...
Read More