Brenda bordellos më të madhe në Evropë

Këto foto janë shprepur në shtëpinë publike ‘Pascha’ në Gjermani.

4-1

Picture 1 of 25

Për momentin, kjo bordello mban rekord në Evropë sa i takon madhësisë.

Luksi dhe femrat në këtë shtëpi publike janë të panumërta.

Mjafton për të ecur në koridoret e ndërtesës dhe vendos se cila të pëlqen.

Shikoni fotot më mirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Le Pen reagon pas humbjes në zgjedhjet presidenciale

Liderja e Frontit Kombëtar, Marine Le Pen ka pranuar humbjen në zgjedhjet...
Read More