Brenda disa prej restoranteve më të mirë në botë

 

Shpesh për të shijuar një drekë apo darkë të këndshme, nuk mjafton vetëm që restoranti të gatuajë mirë.

Ambienti është po aq i rëndësishëm sa cilësia e gatimit, kur bëhet fjalë për vlerësimin e një restoranti.

Shumë njerëz preferojnë të konsumojnë një drekë apo darkë mes miqsh, në restorantet që ofrojnë një ambient çlodhës dhe me pamje relaksuese.

Më poshtë janë restorantet e klasifikuar si ndër më të mirët në botë.

Disa prej tyre edhe mund t’i keni vizituar, pasi ndodhen në vendet fqinje.

Disa të tjerë mund t’i vizitoni gjatë pushimeve të këtij viti. Shikojini pasi pushimet nuk janë larg.

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Basha bën ftesë, Kryemadhi e mbështet: Kemi vetëm një qëllim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u bëri ftesë shqiptarëve që të...
Read More