Brenda festës së Krishtlindjeve në familjen Gjebrea

Këtë vit Krishtlindjet për familjen Gjebrea kanë qenë më të bukura se çdo vit tjetër.

1-1

Picture 1 of 5

Ata kanë festuar se bashku me familjen e të dashurës së djalit të tyre Jonit në Korçë. Duket se tashmë gjërat janë mjaft zyrtare mes çiftit dhe kjo reflektohet edhe në këtë foto familjare.

Gjithashtu krahas kësaj foto të publikuar nga Gjebrea, shohim disa postime të Jonit të Instastories ku ka treguar atmosferën në shtëpinë tyre si dhe momentet e bukura me motrën e vogël Anën.

Përmes këtyre fotove ata kanë përçuar imazhin më të bukur për Krishtlindjeve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Angelina Jolie shuan përfundimisht shpresat për një ribashkim me Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt u ndan në tetor të vitit 2016,...
Read More