Brenda jahtit superluksoz të aktorit të njohurAktori i njohur nga Hong Kongu, Jackie Chan, i bëri vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë.

63-vjeçari bëri të tijin njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.

Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të Jahtit nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.

Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

1-32-23-14-1315-12978-1019-8710-8911
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Aksident i frikshëm në Vlorë, makina fluturon në ajër

Një aksident i rëndë ndodhi në Vlorë. Në të u përfshinë katër...
Read More