Brenda ndejës së Krishtlindjeve të KardashianëveKris Jenner organizoi ndejën e përvitshme për Krishtlindje, ku ftoi edhe ish të dashurin e Kourtney, Scott Disick, si dhe të dashurin e saj Younes.

1-1

Picture 1 of 7

Natyrisht këtu nuk mungonin Kim Kourtney, Khloe, Kendall e Kylie, përderisa vëllai i tyre Rob nuk ishte prezent.

Sipas burimeve të TMZ Scott dhe Younes nuk kishin bërë ndonjë dramë megjithatë nuk kanë biseduar fare me njëri tjetrin.

Ndërsa për Kylie është thënë që kishte të veshur një fustan të ngushtë me ç’rast i vërehej barku i fryrë nga shtatzënia.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Tronditëse: Këngëtarja e njohur shqiptare pas prindërve, humb edhe vëllanë

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës popullore. [ngg_images...
Read More