Brenda ndejës së Krishtlindjeve të KardashianëveKris Jenner organizoi ndejën e përvitshme për Krishtlindje, ku ftoi edhe ish të dashurin e Kourtney, Scott Disick, si dhe të dashurin e saj Younes.

1-7

Picture 7 of 7

Natyrisht këtu nuk mungonin Kim Kourtney, Khloe, Kendall e Kylie, përderisa vëllai i tyre Rob nuk ishte prezent.

Sipas burimeve të TMZ Scott dhe Younes nuk kishin bërë ndonjë dramë megjithatë nuk kanë biseduar fare me njëri tjetrin.

Ndërsa për Kylie është thënë që kishte të veshur një fustan të ngushtë me ç’rast i vërehej barku i fryrë nga shtatzënia.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kjo është femër si relaks

Ajo është një ndër biondet më joshëse në Instagram aktualisht. Carla Sonre...
Read More