Brigitte Macron ka bërë modë minifundin në veshjen e saj diplomatike 

Brigitte Macron mirëpriti Dukën dhe Dukeshën e Luksemburgut në Pallatin Elysee. Ajo u vesh për rastin në Louis Vuitton, e cila është bërë një nga etiketat më të besueshme të Zonjës së Parë të Francës.

Me mëngë të gjata dhe modë siluetë, kjo miniveshje blu ndjehej si një kthim tek forma e mëparshme, pas udhëtimit të fundit të Madame Macron në Indi, ku ajo eksperimentoi me një kostum veror të zbutur dhe futi një paletë më shumë vajzërore me tone trëndafile dhe të skuqur.

Veshja e sotme, me një prerje të thellë dhe mëngë të gjata, dukej si një qasje pak më e afërt për Macron. Një rrip i trashë dhe i rrahur me lëkurë siguroi një kontrast të guximshëm dhe siluetë të prerë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Horoskopi i muajit tetor

Dashi Vjeshta do ju sjellë humor të keq, gjë që do të...
Read More