Britani e Madhe, vjen në jetë fëmija i tretë i William dhe Kate, është djalë …

Kate Midletton ka sjellë në jetë fëmijën e tretë që është një djalë.

Lajmi ashtë bërë publik në faqen zyrtare në Twitter të familjes mbretërore:

Kate dhe William janë bërë sërish prindër’ thuhet në njoftim. Emri i të porsalindurit nuk bëhet akoma i ditur.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Beti Njuma tregon sekretin si u bë e njohur…….

Sot janë plot 14 vjet në Top Channel dhe janë mjaftueshëm për...
Read More