Britani e Madhe, vjen në jetë fëmija i tretë i William dhe Kate, është djalë …Kate Midletton ka sjellë në jetë fëmijën e tretë që është një djalë.

Lajmi ashtë bërë publik në faqen zyrtare në Twitter të familjes mbretërore:

Kate dhe William janë bërë sërish prindër’ thuhet në njoftim. Emri i të porsalindurit nuk bëhet akoma i ditur.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Veliaj: Fokusi në dy vitet e ardhshme të mandatit do të jenë Kodër Kamza, Fresku, Astiri, Unaza e Re dhe Yzberishti

Nis zgjerimi me 17 klasa të reja i shkollës 9-vjeçare “Isa Boletini”,...
Read More