Bukuria e vërtetë e Britanisë

Një koleksion i mahnitshëm i fotografive shfaq disa prej pjesëve më të bukura të Britanisë, vijës bregdetare dhe vilave.

Britani 1

Picture 1 of 8

Fotografët amatorë kanë kapur momentet më të mira dhe po i prezantojnë ato në garën e fotografisë ”National Trust”, e cila i inkurajon njerëzit të dërgojnë fotografitë e tyre më të mira të Britanisë rurale, sipas “pushime.com”.

Prej reflektimeve mahnitëse e deri tek mëngjeset e thata, gara e këtij viti ka nxjerrë disa bukuri të vërteta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zbardhen detaje të reja nga dosja “Habilaj”, Policia e Vlorës njofton për 2 arrestime

Shefi i Policisë së Vlorës, Gentjan Shehaj përmes një deklarate për shtyp...
Read More