Bukuroshja indiane si princeshë përrallash në Kanë

Aishwarya Rai ka vazhduar të mahnis me pamjen e saj në Festivalin e 70-të të Filmit në Kanë të Francës.

Aktorja e njohur indiane, në paraqitjen e saj të fundit është shfaqur si një princeshë e përrallave me një fustan të kuq, shkruan Daily Mail.

Aishwarya-Rai1

Picture 1 of 8

Fustani i saj i kuq, ia ekspozoi format e saj mahnitëse dhe të rralla..

Bukuroshja u zgjodh Miss Bota në vitin 2015, ndërsa tashmë karrierën e saj e ka drejtuar në aktrim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë po ndodh në Tiranë? 2000 forca policie kanë rrethuar kryeqytetin

Rreth 2 mijë efektivë të policisë do të ruajnë godinat kryesore sot...
Read More