Bulqizë, sherri masiv për pronën përfundon me një të plagosur rëndë

policia2015

Një person ka mbetur i plagosur rëndë pas një sherri të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bulqizë, për shkak të një prone.

Në këtë ngjarje të rëndë janë përfshirë 5 persona, njëri prej të cilëve ka mbetur i plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur me emrin “Kodra e Danit”. Sipas policisë, personi i plagosur është në gjendje të rëndë dhe është sjellë në Tiranë me helikopter.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këshillë për të gjithë prindërit: Kjo sjellje e juaja i parandalon fëmijët të bëhen të suksesshëm

Gjatë hulumtimeve të tij, eksperti i lidershipit dhe autori bestseller i librave...
Read More