Buzëqeshja e Elvanës e mahnitshme, rrezaton mirësi…Këngëtarja Elvana Gjata është duke shijuar një verë të mbushur me pushime por edhe me koncerte.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto mjaft të bukur në rrjete sociale, ku e shohim me flokët kaçurrela si dhe me buzët e kuqe.

Elvana duket mjaft e qeshur në këtë foto, ndërkohë që vetëm pak javë më parë publikoi këngën e saj më të re, “Mike” një bashkëpunim mes saj këngëtarit John Shahu dhe reperit Ledri Vula.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Alfred Peza: ‘Sarah’, një roman për gratë që guxojnë të jenë ndryshe

  Një grua, një mbret- dy personazhe historike, kohë mes dy luftërave...
Read More