Çaj në ballkon, vetëm me të brendshmeËshtë shumë e zënë duke shkuar nga eventi në event, por Kendall Jenner gjen kohë edhe për t’u qetësuar.

8-1

Picture 1 of 5

Modelja 22-vjeçare postoi një foto në Instagram duke shijuar një filxhan çaj në ballkon, e veshur vetëm me të brendshme.

Në një intervistë për “Vogue”, Kendall ka deklaruar para pak kohësh se nuk është lesbike dhe se në moshën 28-vjeçare kërkon një fëmijë nga i dashuri i saj, basketbollisti Blake Griffin.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Çdo shenjë e horoskopit ka ndonjë aftësi, cili është sekreti juaj?

Disa janë të aftë të nxisin të tjerët që të bëhen vetvetja,...
Read More