Camila Morrone, modelja dhe e dashura e re e Leonardo DiCaprio! 
 

Camila Morrone është 21 vjeçe dhe ka bërë debutimin e saj si modele në vitin 2017, ndërsa ëndrra e saj është që të provojë kinemanë.

Por Camila është bërë lajm për diçka tjetër së fundmi. Ajo është prezantur si e dashura e një personazhi shumë të njohur dhe shumë të lakmuar në fakt, e Leonardo DiCaprio!

Dhe vërtetë DiCarpio nuk zhgënjen, por na prezanton me të dashurën e re, 23 vjet më të re se ai, me modelen Camila.

Leonardo DiCaprio vazhdon të mbetet i paqëndrueshëm përsa i përket jetës sentimentale.

Ylli i filmit ‘Titanic’ në vitet e fundit ka ndërruar shumë shpesh femrat me të cilat shoqërohet, duke mos gjetur aspak ‘qetësi’.

Së fundmi DiCaprio është parë me një bukuroshe tjetër, që është 23 vjet më e re se ai.

Camila Morrone është 21 vjeç dhe ka bërë debutimin e saj si modele në vitin 2017, ndërsa ëndrra e saj është që provojë kinemanë.

DiCaprio njihet si një ‘don zhuan’ i vërtetë dhe këtë e tregojnë edhe shfaqjet e tij në publik me shumë femra të bukura dhe të njohura.

Këtë rradhë fatlumja duket Camila!

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Qendër në Shqipëri për refugjatët? Donald Tusk përkrah idenë… Shqipëria zgjidh krizën e Merkel dhe hap negociatat?

Qeveria gjermane dhe kancelarja Angela Merkel është përfshirë në një nga krizat...
Read More