Cana: Ja pse zgjodha të martohem me një vajzë italiane

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana i cili i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Monikën ka treguar arsyen pse ka zgjedhur të martohet me një vajzë italiane.

“Sepse kur do zemra, do”, ka thënë Cana i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Cana ka shtuar se nuk e ka problem një gjë të tillë, pasi sipas tij ndonjëherë gruaja e tij është më e mirë se vajzat shqiptare.

Ndryshe çifti kanë një djalë me emrin Boiken.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ultra-violet ngjyra e vitit 2018, ja ku ta përdorni e si ta kombinoni

Ngjyra ultra-violet është një ngjyrë intensive, introspektive dhe madje edhe pak magjike....
Read More