Çanta e Meghan Markle në shitje, ky është çmimiDuket se përveç një fustani të saj të cilin e kishte në dispozicion për shitje javën e kaluar, Meghan Markle, tani po shet edhe çantën e saj.

Atë e kishte përdorur vetëm në “Polo 2018” ku kishte shkuar me princ Harryn dhe pjesëtarët tjerë të familjes mbretërore.

Çanta e saj blihet online për 35 dollarë, ndërsa ka të ngjashme të këtij versioni që shiten nga 30 dollarë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Debati për Teatrin dhe mesazhi i Rudina Hajdarit që dallon nga qëndrimi i PD

  Prej ditësh, Partia Demokratike është bërë palë me artistët që kërkojnë...
Read More