Cara Delevigne imazhi i këpucëve që çdo vajzë ëndërron të ketë…

Me sa duket, Cara Delevinge i është rikthyer dashurisë për modelingun! Modelja e shndërruar në aktore, këngëtare dhe autoren e novelës “Mirror, mirror”, ka preferuar të jetë sërish pjesë e modës duke shkëlqyer në fushatën publicitare të një brand-i të njohur këpucësh!

Cara Delevigne 1

Picture 1 of 4

Ajo është tashmë ylli i spotit publicitar të këpucëve të Jimmy Choo për vitin 2018! Modelja paraqitet në këtë spot duke ecur e sigurt në vetvete nëpër rrugët e Nju Jorkut drejt një feste dhe të sjell shpirtin e Krishtlindjeve: Me një fustan të kuq e këpucët e shndritshme të Choo!

Një look tipik për party-t e fundvitit! Ajo ka treguar se në këtë periudhë të vitit një veshje e tillë me këto këpucë të mrekullueshme me glitter do të ishte më mirë se sa ajo pulovra karakteristike e qesharake e përvitshme e festave, e cila do të ishte e përshtatshme vetëm për në familje!

Jimmy Choo ka zgjedhur të sjellë përmes kësaj fushate publicitare shpirtin dhe shkëlqimin e diskove, pistave të vallëzimit, energjinë dhe argëtimin e festave përmes modeles së njohur britanike.

Krijimet kyçe të koleksionit përfshijnë çizmet me glitter deri tek kyçi i këmbës dhe sandalet metalike. Me një palë këpucë të Jimmy Choo, kush nuk do të ishte gati ta digjte në festën speciale të fundvitit?

Shkruar Nga
More from Revista User

Gabime të hijes së syve, të cilat duhen shmangur

Hija e syve, menjëherë pas buzëkuqit, mund të jetë një nga praktikat...
Read More