Cara Delevingne do të ju habisë me pamjen e saj në Kana

Në festivalin e 70 në Kana nuk kishin si të mungonin edhe dy personazhe të famshme.

Cara Delevingne 1

Picture 1 of 5

 

Cara Delevingne dhe Lily Donaldson kaluan mbi tepihun e kuq të këtij festivali, shkruan dailymail.

24 vjeçarja dukej shumë bukur me një fustan të zi asimetrik, të dizajnuar nga Moschino, e u paraqit së bashku me shokun e saj Brit Lily i cili dukej me shumë stil.

Cara ishte e veshur në atë formë që t’i linte përshtypje të gjithëve. Fustani dhe forma e tij i mundësoi asaj që të viheshin në pah këmbët dhe krahët e saj të gjatë.

Shkruar Nga
More from Revista User

E dhimbshme, Salah pas finales së Championsit humbet edhe Kupën e Botës

Dëmtimi në finale e Ligës së Kampionëve, mund t’i kushtojë shtrenjtë Mohamed...
Read More