Cara Delevingne kthehet në pasarelë për Chanel

cara-delevingne-chanel-campaign1

Chanel prezantoi pasarelën e tij finale për vitin 2016 në hotelin The Ritz, ku kaloi natë e fundit Princesha Diana.

I biri i Will Smith, Jaden ishte në radhë të parë bashkë me motrën Willow, ndërsa modelet Cara Delevingne, Georgia May Jagger dhe Lilly Rose Depp parakalonin mes vipave të shumtë që kishin mbushur karriget.

“Karl Lagerfeld pëlqen të punojë me gjeneratën e re. Por nuk është se po i lutemi ne, ata kërkojnë vetë të vijnë këtu,” tha drejtori i Channel, Bruno Pavlovsky.

Shkruar Nga
More from Revista User

Koreja e Veriut ‘përçan’ administratën amerikane

Qëndrimet e kundërta mes Shtëpisë së Bardhë dhe Pentagonit për çështjen koreane...
Read More