Carla Bruni, shfaqet super elegante….

Kishim kohë pa e parë ish zonjën e parë të Francës, bukuroshen Carla Bruni. Por, natyrisht, ajo nuk mund të mungonte gjatë…

Në pasarelën e Milanos, gjatë Fashion Week të Dolce & Gabbana, ish zonja e parë e Francës, Carla Bruni, është shfaqur e gjitha me të zeza, super elegante.

Trashëgimtarja, modelja, këngëtarja dhe aktorja Carla Bruni, e lindur në vitin 1967, gjysmë-franceze e gjysmë-italiane, është trashëgimtare e një kompanie italiane të gomave.

Nga mosha e hershme paraqitja e saj e mirë e çoi atë për të punuar me modelimin, duke ecur në pistë si një nga modelet më të mira të Evropës.

Karriera e saj nisi me modelimin dhe të kënduarit, më pas Carla Bruni ka qenë një nga femrat më të shikuara në botë si zonja e parë e Francës.

Me gjithë vitet që kalojnë, Carla vazhdon të shkëlqejë…

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Fruti që pastron trupin nga toksinat dhe ju ndihmon të humbisni peshë

Prej sa kohësh nuk detoksifikoni trupin tuaj? Dëshironi të humbni disa kile...
Read More