Casey Affleck, aktori më i mirë në ‘Oscars 2017’auto_casey-affleck-best-actor-oscars1488175829

Aktori Casey Affleck është shpallur aktori më i mirë mashkull në rolin kryesor.

Fitoren e këtij trofeu i solli roli i tij në filmin “Manchester By The Sea”, gjersa arriti të lërë prapa aktorët: Andrew Garfield, Ryan Gosling, Viggo Mortensen, Denzel Washington,

Casey është ngjtiur në skenë për të marrë çmimin, gjersa ka shprehur falenderime për bashkëpunëtorët e filmit dhe përshëndetje për familjarët e tij.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Virusi WannaCry mund të ketë lidhje me Korenë e Veriut

Firmat e sigurisë kibernetike kanë gjetur disa të dhëna që sugjerojnë se...
Read More