Casie dhe format e saj truprore iu mahnisin!


Modelja Casie Brown ka një trup të formësuar.

Bukuroshja bjonde, tregohet aktive përballë ndjekësve të saj në Instagram duke shpërndarë gjithmoë fotografi nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka pozuar me bikini ku ka nxjerrë në pah profilin e saj te persosur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Punonjësi i OSHEE pakt me biznesmenin për të vjedhur energjinë, e pësojnë të dy

Një elektricist nga Fieri është proceduar penalisht, pasi ndihmoi pronarin e një...
Read More