Aktualitet

Aktualitet

Java nis me shi dhe borë

Fundjava plot me diell dhe temperatura të larta tashmë mbeten pas, pasi prej mbrëmjes së të dielës në territor kanë nisur shirat dhe borat….

Aksident i rëndë në Velipojë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në aksin rrugor Shkodër-Velipojë. Në aksident janë përfshirë dy makina, dhe menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat…